Breaking
News
Tragedia s-a produs în zona localităţii Poiana Teiului, din judeţul Neamţ, pe drumul naţional care face legătura între oraşele Târgu Neamţ şi Fălticeni.
Tânărul şofer, în vârstă de 20 de ani, a vrut să evite o căruţă, însă a pierdut controlul maşinii şi s-a izbit de câţiva copaci înainte de a se fi oprit în gardul unei case. În urma impactului, tânărul a murit pe loc.
Potrivit România TV, poliţiştii au descoperit faptul că tânărul nu avea permis auto şi conducea maşina altei persoane.
Citeşte şi Un motociclist FĂRĂ PERMIS, în stare gravă după ce a PROVOCAT un accident