Ergonomică, ușoară, cu forma pătrată care a consacrat imaginea brandului, AQUA Carpatica de 250 ml este o alternativă sănătoasă pentru toate doamnele și domnișoarele care au grijă să se hidrateze corect indiferent de ocazie.
AQUA Carpatica este o apă minerală naturală oligominerală (cu un conținut scăzut de minerale) și este recomandată în toate momentele când organismul are nevoie de o hidratare rapidă. AQUA Carpatica este o apă naturală neprocesată, provenită dintr-un izvor pur din Munții Carpați, cu un conținut foarte scăzut de sodiu și de nitrați, cu electroliți naturali, cu gust plăcut și catifelat și un pH alcalin.
Calitățile extraordinare ale apei și ambalajul mic de 250 ml, fac ca AQUA Carpatica să fie o apă potrivită pentru fiecare stil, iar acesta este modul în care brandul a decis să ureze o primăvară frumoasă tuturor femeilor.
Ergonomică, ușoară, cu forma pătrată care a consacrat imaginea brandului, AQUA Carpatica de 250 ml este o alternativă sănătoasă pentru toate doamnele și domnișoarele care au grijă să se hidrateze corect indiferent de ocazie.
AQUA Carpatica este o apă minerală naturală oligominerală (cu un conținut scăzut de minerale) și este recomandată în toate momentele când organismul are nevoie de o hidratare rapidă. AQUA Carpatica este o apă naturală neprocesată, provenită dintr-un izvor pur din Munții Carpați, cu un conținut foarte scăzut de sodiu și de nitrați, cu electroliți naturali, cu gust plăcut și catifelat și un pH alcalin.
Calitățile extraordinare ale apei și ambalajul mic de 250 ml, fac ca AQUA Carpatica să fie o apă potrivită pentru fiecare stil, iar acesta este modul în care brandul a decis să ureze o primăvară frumoasă tuturor femeilor.