Tânărul a luat cu el un vecin, cu care s-a dus la spital, iar la întoarcere i-a atacat tatăl cu maceta şi i-a distrus maşina cu toporul, scrie observator.tv.
Tânărul prins de 5 ori în 3 zile conducând maşina fără permis s-a urcat din nou la volan
Tânărul din Dâmboviţa prins de poliţiştii rutieri de cinci ori în trei zile la volanul unui Audi, fără să deţină permis de conducere, a fost prins din nou la volanul maşinii. El primis control judiciar în urma gestului său, însă acum este arestat la domiciliu, după ce nu s-a putut abţine şi s-a urcat din nou la volanul maşinii.
Însă, ca să-şi agraveze situaţia şi mai mult, el l-a atacat şi pe tatăl unui vecin cu maceta şi a distrus o maşină cu toporul. Motivele pentru gestul său sunt necunoscute.