Breaking
News
La numai câteva ore după accidentul în care a fost implicat, tânărul a postat pe pagina sa de Facebook două poze cu Audi-ul serios avariat, potrivit citynews.ro. Grila maşinii a rămas în curtea bisericii, unde acesta a ajuns vineri noapte.
Două zile mai târziu, Sergiu se lăuda deja cu un nou bolid.
Tânărul de numai 20 de ani este un împătimit al vitezei. În 29 august, Sergiu posta un videoclip în care circula cu 250 km/h pe ceea ce pare să fie un drum naţional sau european.