Breaking
News
La faţa locului s-a stabilit că un automobil de model Toyota, condusă de şofer în vârstă de 33 de ani, în circumstanţe care urmează a fi stabilite de urmărirea penală, de pe carosabil a intrat pe trotuar, unde era o staţie a transportului public, în consecinţă tamponând pietoni care se aflau în staţie.
Astfel, un bărbat în vârstă de 55 de ani, în urma traumelor, a decedat la faţa locului, iar o femeie de 32 de ani şi copilul de 2 ani au fost transportaţi de urgenţă la spital pentru îngrijiri medicale.